UEI30-120-Q12N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UEI30-120-Q12N-C
JLCPCB Part #
C5814894
Package
DIP-6
Description
1 12V 2.25kV 2.5A 30W 87.5% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS