UEI30-050-Q12P-C
MFR.Part #
UEI30-050-Q12P-C
JLCPCB Part #
C7407062
Description
1 2.25kV 30W 5V 6A 89.5% 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS