UEI15-033-Q48N-C
MFR.Part #
UEI15-033-Q48N-C
JLCPCB Part #
C5814880
Package
DIP-6
Description
1 15W 18V~75V 2.25kV 3.3V 5A 88.8% DIP-6 Isolated Power Modules ROHS