UEI15-033-Q12NM-C
MFR.Part #
UEI15-033-Q12NM-C
JLCPCB Part #
C6006272
Package
SMD-6P
Description
1 15W 2.25kV 3.3V 4.5A 89% 9V~36V SMD-6P Isolated Power Modules ROHS