UEE-5/30-D48NB-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
UEE-5/30-D48NB-C
Description
1 150W 2.25kV 30A 36V~75V 5V 92% - Isolated Power Modules ROHS