TZY2R250A001B00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZY2R250A001B00
Description
-25℃~+85℃ 1.25mm 25V 300@1MHz 5.5pF~25pF - Trimmers, Variable Capacitors ROHS