TZW4Z1R5A001B00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZW4Z1R5A001B00
Description
-25℃~+85℃ 0.4pF~1.5pF 2.7mm 200@500MHz 250V - Trimmers, Variable Capacitors ROHS