TZV2R200A110B00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZV2R200A110B00
Description
-25℃~+85℃ 1.45mm 4.5pF~20pF 500@1MHz - Trimmers, Variable Capacitors ROHS