TZR1Z1R5A001R00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZR1Z1R5A001R00
Description
-25℃~+85℃ 0.7pF~1.5pF 0.9mm 200@200MHz 25V - Trimmers, Variable Capacitors ROHS