TZC3R100A110R00
MFR.Part #
TZC3R100A110R00
JLCPCB Part #
C333999
Package
SMD,3.2x4.5mm
Description
-25℃~+85℃ 0%~+50% 100V 3pF~10pF 500@1MHz SMD,3.2x4.5mm Trimmers, Variable Capacitors ROHS