TZC3P200A110R00
MFR.Part #
TZC3P200A110R00
JLCPCB Part #
C107706
Package
SMD,4.5x3.2mm
Description
-25℃~+85℃ 0%~+50% 100V 300@1MHz 5pF~20pF SMD,4.5x3.2mm Trimmers, Variable Capacitors ROHS