TZC3P200A110B00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZC3P200A110B00
Description
-25℃~+85℃ 1.7mm 100V 300@1MHz 5pF~20pF - Trimmers, Variable Capacitors ROHS