TZB4Z250AB10R00
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
TZB4Z250AB10R00
JLCPCB Part #
C341816
Package
SMD,1.5x1.7mm
Description
-25℃~+85℃ 0%~+100% 300@1MHz 4pF~25pF 50V SMD,1.5x1.7mm Trimmers, Variable Capacitors ROHS