TZB4R500AB10R00
MFR.Part #
TZB4R500AB10R00
JLCPCB Part #
C125363
Package
SMD,4x4.5mm
Description
-25℃~+85℃ 0%~+100% 300@1MHz 50V 7pF~50pF SMD,4x4.5mm Trimmers, Variable Capacitors ROHS