SPM15-033-Q48N-C
MFR.Part #
SPM15-033-Q48N-C
JLCPCB Part #
C6297632
Description
1 1.6kV 15W 18V~75V 3.3V 4.5A DIP-6 Isolated Power Modules ROHS