SPM15-033-Q12N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
SPM15-033-Q12N-C
JLCPCB Part #
C7012439
Package
DIP-6
Description
1 1.6kV 15W 3.3V 4.5A 9V~36V DIP-6 Isolated Power Modules ROHS