PTL1608-F2N2C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
PTL1608-F2N2C
JLCPCB Part #
C3910429
Package
0603
Description
2.2nH 220mΩ 6.5@100MHz 650mA 8.4GHz 0603 Inductors (SMD)