PRG18BB470MS1RB
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
PRG18BB470MS1RB
JLCPCB Part #
C6148170
Package
0603
Description
-20℃~+75℃ 0.95mm 0.95mm 1.75mm 16V 29mA 420mA 47Ω 78mA 0603 Resettable Fuses ROHS