PRG18BB221MB1RB
MFR.Part #
PRG18BB221MB1RB
JLCPCB Part #
C333994
Description
0.95mm 0.95mm 1.75mm 130mA 14mA 220Ω 24V 29mA 0603 Resettable Fuses ROHS