PRG18BB101MS1RB
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
PRG18BB101MS1RB
JLCPCB Part #
C2153959
Package
0603
Description
100Ω 16V 200mA 21mA 45mA 4s 0603 Resettable Fuses ROHS