OKR-T/10-W12-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
OKR-T/10-W12-C
JLCPCB Part #
C6248593
Package
SIP-5
Description
-40℃~+85℃ 1 10.4mm 10A 16.5mm 4.5V~14V 591mV~6V 7.62mm 92% SIP-5 DC-DC Power Modules ROHS