OKI-T/3-W40N-C
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
OKI-T/3-W40N-C
JLCPCB Part #
C6943562
Package
SMD-5P
Description
1 16V~40V 3A 750mV~5.5V 88% SMD-5P DC-DC Power Modules ROHS