NFZ15SG462SN10D
MFR.Part #
NFZ15SG462SN10D
JLCPCB Part #
C237605
Package
0402
Description
-40℃~+85℃ 1 1.65Ω 270mA 4.6kΩ@900MHz 0402 Ferrite Beads ROHS