NFZ15SG152SN10D
MFR.Part #
NFZ15SG152SN10D
JLCPCB Part #
C1533898
Package
0402
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kΩ@900MHz 400mA 800mΩ 0402 Ferrite Beads ROHS