NFZ03SG671SN10D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NFZ03SG671SN10D
JLCPCB Part #
C2662036
Package
0201
Description
1 250mA 670Ω@900MHz 850mΩ 0201 Ferrite Beads ROHS