NFZ03SG102SN10D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NFZ03SG102SN10D
JLCPCB Part #
C3716654
Package
0201
Description
1 1.3Ω 1kΩ@100MHz 0201 Ferrite Beads ROHS