NFM21HC474R1A3D
MFR.Part #
NFM21HC474R1A3D
JLCPCB Part #
C437583
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-55℃~+125℃ 10V 2A 30mΩ 470nF ±20% SMD-4P,2x1.2mm Feed Through Capacitors ROHS