NFM21HC471R1H3D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NFM21HC471R1H3D
JLCPCB Part #
C3152863
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 1 1A 2 300mΩ 470pF 50V No 0805 EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS