NFE61HT102F2A9L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NFE61HT102F2A9L
JLCPCB Part #
C703699
Package
SMD-3P,6.8x1.6mm
Description
-55℃~+125℃ 1 100V 1nF 2A 3 Yes SMD-3P,6.8x1.6mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS