NCU18XH103J6SRB
MFR.Part #
NCU18XH103J6SRB
JLCPCB Part #
C2986276
Description
-40℃~+150℃ 0.8mm 1.6mm 100uA 10kΩ 1mW 1mW/℃ 3380K 3434K 3455K ±1% 0603 NTC Thermistors ROHS