NCU18XH103D6SRB
MFR.Part #
NCU18XH103D6SRB
JLCPCB Part #
C3154835
Description
+0.5% -40℃~+150℃ 0.8mm 1.6mm 100uA 10kΩ 1mW/℃ 3380K 3434K 3455K ±0.7% 0603 NTC Thermistors ROHS