NCU18WF104F60RB
MFR.Part #
NCU18WF104F60RB
JLCPCB Part #
C5358467
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.6mm 100kΩ 1mW/℃ 31uA 4250K 4311K 4334K ±1% ±1% 0603 NTC Thermistors ROHS