NCU18WF104D60RB
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NCU18WF104D60RB
JLCPCB Part #
C3154303
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.6mm 100kΩ 1mW/℃ 31uA 4250K 4311K 4334K ±0.5% ±0.5% 0603 NTC Thermistors ROHS