NCU15WF104F6SRC
MFR.Part #
NCU15WF104F6SRC
JLCPCB Part #
C458473
Description
-55℃~+150℃ 0.5mm 100kΩ 1mm 32uA 4250K 4311K 4334K ±1% ±1% 0402 NTC Thermistors ROHS