NCU15WF104F60RC
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NCU15WF104F60RC
JLCPCB Part #
C668487
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 0.5mm 100kΩ 1mW/℃ 1mm 31uA 4250K 4311K 4334K ±1% ±1% 0402 NTC Thermistors ROHS