NCP18XV103E03RB
MFR.Part #
NCP18XV103E03RB
JLCPCB Part #
C17516868
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.6mm 100mW 10kΩ 1mW/℃ 3900K 3934K 3944K ±3% ±3% 0603 NTC Thermistors ROHS