NCP18WM224J03RB
MFR.Part #
NCP18WM224J03RB
JLCPCB Part #
C113138
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.6mm 100mW 1mW/℃ 220kΩ 4500K 4582K 4614K 60uA ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS