NCP18WF104F3SRB
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NCP18WF104F3SRB
JLCPCB Part #
C882456
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.6mm 100kΩ 1mW 1mW/℃ 32uA 4250K 4311K 4334K ±1% ±1% 0603 NTC Thermistors ROHS