NCP18WD683J03RB
MFR.Part #
NCP18WD683J03RB
JLCPCB Part #
C113137
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.6mm 100mW 120uA 1mW/℃ 4150K 4209K 4232K 68kΩ ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS