NCP18WB333J03RB
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NCP18WB333J03RB
JLCPCB Part #
C337963
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.6mm 100mW 170uA 1mW/℃ 33kΩ 4050K 4108K 4131K ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS