NCP15XW223J03RC
MFR.Part #
NCP15XW223J03RC
JLCPCB Part #
C167505
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 100mW 1mW/℃ 1mm 210uA 22kΩ 3950K 3987K 3998K ±3% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS