NCP15XV103J03RC
MFR.Part #
NCP15XV103J03RC
JLCPCB Part #
C98099
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 100mW 10kΩ 1mW/℃ 1mm 310uA 3900K 3934K 3944K ±3% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS