NCP15XH103D03RC
MFR.Part #
NCP15XH103D03RC
JLCPCB Part #
C89601
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 100mW 10kΩ 1mW/℃ 1mm 310uA 3380K 3434K 3455K ±0.5% ±0.7% 0402 NTC Thermistors ROHS