NCP15WM474J03RC
MFR.Part #
NCP15WM474J03RC
JLCPCB Part #
C914146
Description
-40℃~+125℃ 0.5mm 100mW 1mW/℃ 1mm 40uA 4500K 4582K 4614K 470kΩ ±3% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS