NCP03WL683J05RL
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NCP03WL683J05RL
JLCPCB Part #
C17262602
Package
0201
Description
-40℃~+125℃ 100mW 120uA 1mW/℃ 4485K 4543K 4557K 68kΩ ±1% ±5% 0201 NTC Thermistors ROHS