NCP03WF683J05RL
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NCP03WF683J05RL
JLCPCB Part #
C167504
Package
0201
Description
-40℃~+125℃ 0.3mm 0.6mm 100mW 120uA 1mW/℃ 4250K 4311K 4334K 68kΩ ±1% ±5% 0201 NTC Thermistors ROHS