MYTNC1R84RELA2RA
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MYTNC1R84RELA2RA
Description
1 4A 6V~14.4V 700mV~1.8V 90.5% - Isolated Power Modules ROHS