MYSGK4R030ERSR
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
MYSGK4R030ERSR
JLCPCB Part #
C5119303
Package
SMD,14x11mm
Description
-40℃~+105℃ 1 30A 4.5V~15V 425kHz Buck Buck Built-in Yes SMD,14x11mm DC-DC Converters ROHS