MHR0844SA507F70
MFR.Part #
MHR0844SA507F70
JLCPCB Part #
C3498596
Package
Plugin,P=40.6mm
Description
-40℃~+125℃ 2.5W 500MΩ Thick Film Resistor ±1% 插件,P=40.6mm Through Hole Resistors ROHS