MHR0844SA108G70
MFR.Part #
MHR0844SA108G70
JLCPCB Part #
C5768742
Package
Plugin,P=40.6mm
Description
-40℃~+125℃ 1000MΩ 2.5W Thick Film Resistor ±2% Plugin,P=40.6mm Through Hole Resistors ROHS